neskutočne veľa produktov kontakt

Nie je LEGO ako LEGO

9

LEGO je vstupnou bránou do sveta kreativity a hier. Okrem jedinečného staviteľského zážitku prinesie množstvo zábavy celej rodine. A v tejto stavebnici sa toho skrýva oveľa viac.

LEGO pre rozvoj myslenia

LEGO u detí rozvíja logické myslenie a jemnú motoriku. Podporuje tiež schopnosť sústrediť sa, trénuje trpezlivosť a vytrvalosť. Systém skladania vopred pripravených modelov im umožní využiť získané poznatky pri vytváraní vlastných. Deti sa naučia tiež riešiť rôzne problémy. Niekedy je to nutnosť vrátiť sa o niekoľko krokov späť v návode, inokedy musia nahradiť chýbajúcu kocku inou.

Čo sa skrýva pod názvom LEGO

Vďaka detailným návodom vytvoríte z tejto stavebnice takmer čokoľvek. Jednotlivé modely sú rozdelené do skupín podľa veku, ale vyberať môžete aj podľa tém, na ktoré sú zamerané.

LEGO Duplo

Najjednoduchšie modely nájdete v sérii LEGO Duplo, ktorá je určená pre deti už od 1,5 roka. Veľké kocky uľahčujú ich uchopenie aj vzájomné spájanie a eliminujú riziko prehltnutia. Jednotlivé balenia obsahujú figúrky, dopravné prostriedky a iné prvky krajiny či stavieb s rôznym tematickým zameraním. Balenia pritom môžete navzájom vhodne prepájať a vytvoriť si vlastné mesto či rozprávkovú krajinu.

LEGO DUPLO Classic 10914 Veľký box s kockami Alza.sk

LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 1.5 roka, rok uvedenia 2019, počet dielikov 85 ks
44,90 € overiť cenu

LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvieratká z farmy mall.sk

roztomilé figúrky poníka, prasiatka, psíka, ovce, kohúta, kurčaťa, kravy a teliatka, traktor, zostaviteľná stodola, balík sena. Počet dielikov 97.
55,90 €63,20 € overiť cenu

LEGO DUPLO MY FIRST NAKLADIAK S ABECEDOU andreashop.sk

Deti môžu 26 kociek s písmenkami anglickej abecedy vhodných pre batoľatá nakladať do nákladiaka, vykladať ich, vystavovať a podeliť sa o svoje kreatívne dobrodružstvo s figúrkami chlapca, dievčaťa a rozkošného medvedíka.
24.99 € overiť cenu

LEGO – Vláčik S Číslami marke24.sk

LEGO DUPLO Vláčik s číslami je pestrofarebným úvodom do čísel a počítanie. Vaše malé dieťa si zamiluje stavanie a prestavovanie tohto vláčika a počas toho sa bude učiť čísla!
20,21 €21,08 € overiť cenu

LEGO City

LEGO City prinesie do detskej izby všetko, čo je potrebné pre bežný život v meste. Môžete si postaviť rôzne budovy, autá a iné dopravné prostriedky. Nechýbajú ani mestské budovy, obchody, policajná či hasičská stanica a figúrky obyvateľov. Chceli by ste mať pri vašom meste more, po ktorom sa plavia lode? Ani to nie je s LEGO City žiaden problém. Stavebnice sú určené pre deti od 5 do 12 rokov. Môžete sa však spoľahnúť na to, že sa s nimi výborne zabavia aj dospelí.

LEGO City 60215 Hasičská stanica Alza.sk

LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 5 rokov, téma: domy, hasiči, polícia a hasiči, stavby a vozidlá, rok uvedenia 2018, počet dielikov 509 ks
53,90 €58,90 € overiť cenu

LEGO City Police Väzenský transport mall.sk

Všetko, čo deti potrebujú na zostavenie dodávky na prepravu väzňov, odťahového vozidla a policajné motorky.
15,90 €19,49 € overiť cenu

LEGO CITY VELITELSKA ZASAHOVA JEDNOTKA andreashop.sk

obsahuje hasičské auto s funkčnou pracovnou plošinou. množstvo postáv zo seriálu LEGO City vrátane Boba, Feldmana a hasičského robota Toastieho s vodným delom na dieliky vody.
40.99 € overiť cenu

LEGO – City 60244 Preprava policajnej helikoptéry marke24.sk

LEGO® City 60244 Preprava policajnej helikoptéry, výrobca LEGO. LEGO® City Preprava policajnej helikoptéry je fantastická stavebnica pre deti, ktoré milujú akčné hračky.
38,97 € overiť cenu

LEGO Super Heroes

Preniesť sa do sveta superhrdinov a zažiť vlastné dobrodružstvo môžu vaše deti priamo vo svojej izbe. LEGO Super Heroes pre deti vo veku 7 – 14 rokov prinesie všetky nadprirodzené schopnosti ich obľúbených hrdinov do ich rúk. Nevydáte sa na cestu boja proti zločincom spolu s nimi?

LEGO Super Heroes 76168 Captain America v obrnenom robotovi Alza.sk

LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 7 rokov, téma: superhrdinovia, rok uvedenia 2021, počet dielikov 121 ks
8,80 € overiť cenu

LEGO Super Heroes 76146 Spider-Manov robot mall.sk

Uháňajte sa mestom so Spider-Manom! Chráňte svet pred zlými zbabelcami! A až budete potrebovať viac sily, umiestnite Spider-Mana do kokpitu jeho robota
9,90 € overiť cenu

LEGO SUPER HEROES PRENASLEDOVANIE TUCNIAKA V BATMANOVEJ LODI andreashop.sk

Batmat a Tučniak v podobe minifigúrok a 2 parádne skladacie lode vkladajú superhrdinskú akciu a dobrodružstvá priamo do rúk detí. Táto stavebnica LEGO 4+ predstavuje skvelý spôsob, ako sa môžu predškoláci a staršie deti naučiť stavať stavebnice.
7.99 € overiť cenu

LEGO – Super Heroes 76169 Thor v obrnenom robotovi marke24.sk

Rozprúďte akciu superhrdinov s Thorom v obrnenom robotovi (76169) zo série LEGO® Marvel Avengers Classic. Súčasťou tejto velikánskej zostaviteľnej akčnej hračky je Thorov robot s pohyblivými končatinami a obrovským odnímateľným kladivom.
8,22 € overiť cenu

LEGO PC hry

LEGO nezabúda ani na fanúšikov PC hier, v ktorých vaše obľúbené LEGO figúrky ožijú na obrazovke. Vybrať si môžete hneď z viacerých. Tú „svoju“ hru si nájdu fanúšikovia LEGO City, superhrdinov, Pána prsteňov, Jurského parku aj mnohých iných.

LEGO Jurassic World – PS4 Alza.sk

z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne režiséra Stevena Spielberga. Prežite najlepšie okamihy filmov aj so svojimi deťmi, vďaka prístupnému Lego spracovaniu.
17,90 € overiť cenu

XBOX ONE LEGO MARVELS AVENGERS mall.sk

V hre LEGO Marvel Avengers si zahráte za viac ako 100 postavičiek oblúbeného univerza vydavatelstva Marvel a dáte kockovým zloduchom čo preto LEGO Marvel Avengers nadväzuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron
17.99 € overiť cenu

LEGO Speed

Rýchle kolesá, hučiace motory a vozidlá, ktoré si deti samé postavia. Na štarte začína odpočítavanie, nervozita vrcholí a vodiči konečne vyrazili. LEGO Speed umožní deťom pretekať na najrýchlejších automobiloch sveta. Ktoré z nich dnes zvíťazí? Bude to Porsche, Ferrari, McLaren či iné? Pre dokonalé napodobnenie reality nájdete v každom balení okrem vozidla a jazdca niekoľko ďalších doplnkov.

LEGO Speed Champions 76896 Nissan GT-R NISMO Alza.sk

LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 7 rokov, téma: auta a vozidlá, rok uvedenia 2019, počet dielikov 298 ks
16,90 € overiť cenu

LEGO Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo mall.sk

Pripravte sa na zostavenie jedného z najvýkonnejších modelov V8, aké kedy spoločnosť Ferrari vyrobila – prichádza F8 Tributo.
16,90 €19,40 € overiť cenu

LEGO SPEED CHAMPIONS PRETEKARSKE AUTO CHEVROLET CAMARO ZL1 andreashop.sk

Závoď o víťazstvo s Pretekárskym autom Chevrolet Camaro ZL1 (75891) od LEGO® Speed Champions, ktoré obsahuje kokpit pre minifigúrku s nastaviteľnou bezpečnostnou klietkou, odnímateľné čelné sklo a kolesá s ráfikmi značky Chevrolet Camaro
11.49 € overiť cenu

LEGO – Speed Champions 76897 Audi 1985 Sport quattro S1 marke24.sk

LEGO® Speed Champions 76897 Audi 1985 Sport quattro S1, výrobca LEGO. Model Audi Sport Quattro S1 z roku 1985 (76897) bol jedným z kráľov skupiny B pretekárskeho okruhu rely.
17,33 € overiť cenu
Budeme radi, keď budeme počuť vaše myšlienky

Zanechať odkaz

milacik.eu
Logo
Enable registration in settings - general
Porovnať položky
  • Total (0)
Porovnať
0