neskutočne veľa produktov kontakt

Aké výtvarné potreby vybrať na tvorenie pre deti?

11

Deti sú prirodzene kreatívne, radi si kreslia, modelujú, maľujú… jednoducho tvoria. Ak chcete rozvoj ich kreativity podporiť, máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov ako na to.

Maľujeme a kreslíme

K základnému vybaveniu na kreslenie a maľovanie, akými sú farbičky, voskovky, vodové a temperové farby, môžete pridať ešte niečo navyše. Dievčatá sa iste potešia novým popisovačom, zvýrazňovacím perám a stojanu na perá, do ktorého si ich môžu odložiť. Máte doma malého neposedníka, ktorý nevydrží len tak sedieť za stolom a maľovať si výkres? Vyskúšajte papierové modely z kartónu. Modely v tvare auta či lietadla si iste rád sám vyfarbí.

Maped Color Peps, 48 barev alza.sk

Pastelky – Maped, trojhranný tvar na správny úchop, drevené pastelky s tvrdou tuhou, balenie obsahuje 48ks pasteliek
7,99 € overiť cenu

KORES Pastelky trojhranné 36 ks + strúhadlo mall.sk

Z vysoko kvalitného lipového dreva pre ľahké orezávanie. Extra mäkká tuha o priemere 3 mm. Nelámavé. Trojhranný tvar pre pohodlné kreslenie. Orezávatko v balení zadarmo. Rámček pre vpísanie mena.
7,48 € overiť cenu

Niečo nové do detskej izby

Chcete detskú kreativitu podporiť ešte viac? Zakúpte magnetickú tabuľu. Okrem hry s magnetkami si na ňu deti môžu kresliť. Na jednej strane je magnetická tabuľa prispôsobená na kreslenie kriedami. Nechcete mať na podlahe neporiadok? Potom je tu druhá strana určená na kreslenie fixkami.

Woody Čierna a biela kresliaca tabuľa Alza.sk

s lakovaným povrchom, na písanie kriedou, na písanie popisovačom, drevený rám, držiak na písacie potreby, obojstranná (otáčacia), 65cm×45cm×41cm (V׊×D)
16,90 € overiť cenu

Aga4Kids Detská tabuľa BIG NATURAL mall.sk

Obojstranná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a 20 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids. Na zelenú tabuľu môžu deti maľovať klasickými kriedami a na druhú, bielu, potom farebnými fixky alebo na papier pastelkami.
26,60 €30,70 € overiť cenu

Bino Magnetická závesná tabuľa s písmenkami 4home.sk

Tabuľu je možné zavesiť. Je už na vašich deťoch či budú písať na bielu stranu priloženými písmenkami a číslicami, ktoré držia na tabuli vďaka magnetu alebo si budú na čiernu stranu precvičovať kriedou svoj vlastný rukopis. Kriedy nie sú súčasťou balenia. Doska je vyrobená z borovicového dreva a preglejky.
13,49 €18,99 € overiť cenu

Figúrky od výmyslu sveta aj keramický riad

Detská modelovacia hmota sa v rukách vašich detí rýchlo premení na rôzne figúrky. Pri tvorení si môžu pomáhať vykrajovačkami alebo formičkami, ktoré im pomôžu získať ten správny tvar. Modelovať môže spolu aj celá rodina. Ak si spolu vyrobíte napríklad zvieraciu farmu, môžete sa s ňou potom spolu zahrať.

Play-Doh balenie 40 ks téglikov Alza.sk

Špeciálna Play-Doh plastelína je ľahko tvarovateľná a veľmi mäkká, zároveň nefarbí, nešpiní ani nevysychá. Zamestnajte svoje deti na dlhé hodiny hrania s týmto veľkým balením Play-Doh plastelíny v 40 farbách. Play-Doh sada je perfektná aj ako darček.
23,90 € overiť cenu

Aga4Kids Detská tabuľa BIG NATURAL mall.sk

10-farebná model. hmota vo fólii. Určená na modelovanie jednoduchých tvarov, ktoré sa dajú pretvárať na iné. Odtiene: biela, žltá oker, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, čierna, hnedá.
1,03 € overiť cenu

Chceli by ste niečo naozaj jedinečné? Vyskúšajte vlastnú keramickú dielňu. Keramická dielňa obsahuje všetko potrebné na výrobu originálneho keramického riadu. Vázy, hrnčeky, misky a mnoho iného si deti nielen vymodelujú, ale aj dotvoria pomocou keramických farieb.

Výtvarné potreby do školy

Výtvarné potreby musí mať vo svojej výbave každý školák. Vyberte im preto vhodné farby, štetce, nádobu na vodu, nožnice, lepidlo a výkresy. Nezabudnite na igelit na lavicu, prípadne tiež zásteru na ochranu oblečenia. Nakoniec vyberte vrecko alebo kufrík, do ktorého sa všetky výtvarné potreby pomestia.

Maped Color Peps Temperové farby, 12 farieb Alza.sk

Farby s objemom 12 ml sú vodou riediteľné a ľahko miešateľné, fantázii sa tu medze nekladú. Súprava farieb je uložená v praktickom pevnom plastovom puzdre. Silne pigmentované a koncentrované farby nájdete v tubách s motívmi superhrdinov. Farby je možné vyprať z väčšiny bežných textílií.
7,30 € overiť cenu

Colorino Farby vodové na palete 12 farieb, štetec mall.sk

Praktická paletka z pevného plastu s odnímateľným viečkom ponúka misky na miešanie farbičiek a tiež priestor pre uloženie použitého štetca (súčasťou balenia). Rozmer palety: 22 × 17 cm. Určené pre deti od 3 rokov. Farby sú netoxické. Balenie: 12 farieb+paletka+štetec/puzdro.
3,62 € overiť cenu
Budeme radi, keď budeme počuť vaše myšlienky

Zanechať odkaz

milacik.eu
Logo
Enable registration in settings - general
Porovnať položky
  • Total (0)
Porovnať
0